Bývalý spevák o démonických rituáloch v koncertoch popovej hudby

Írsko, 27.2.2024(LifeSiteNews) – Bývalý írsky popový spevák Shane Lynch, ktorý hovorí, že „mával veľký záujem o satanské prvky“, obvinil americkú speváčku Taylor Swiftovú, že predvádza satanské rituály počas jej show.  

Shane, bol členom populárnej chlapčenskej kapely Boyzone a dnes je „znovuzrodeným“ kresťanom. Pre írske noviny Sunday World povedal:  

„Také satanské prejavy sú bežné medzi hudobníkmi vrátane speváčky Taylor. Myslím si, že ak sa pozriete na mnohých umelcov na javisku, tak v množstve predstavení predvádzajú satanské rituály naživo aj pred 20 000 divákmi bez toho, aby si to uvedomili a priznali to. Uvidíte množstvo kapucní a masiek v rituáloch v plameňoch. 

Aj Swiftovej show piesne „Willow“ (vŕba) je takou show, počas ktorej so spoločníkmi predvádza tanec v kapucniach a za nimi sú plamene, v ktorých všetko „horí“.  

Americký exorcista – kňaz Dan Reehil varuje: 

„Táto show je sugestívnou okultnou silou  a speváčka zrejme priťahuje množstvo démonov na svoje koncerty!“  

Speváčka sama povedala, že jej pieseň sa spája s čarodejnicami a dokonca, že aj ona je čarodejnica. Na tvíte 15. decembra 2020, napísala link na „vŕbu osamelej strigy remix”. A pripísala: „Čarodejnice sú ako niekedy ako ja, keď chcem iba počúvať hudbu, hyniem žiaľom, som mrzutá a hľadím uprene z okna. To som ja. Som čarodejnica.“ … 

Pozeráte na jej show a ona predvádza dva či tri rozličné démonické rituály s pentagramami na zemi a rôzne také veci. Ale pre mnohých ľudí je to iba umenie –  tak to žiaľ ľudia vidia! V modernej hudbe je nielen množstvo skrytého satanstva, ale aj množstvo zla, ktoré preniká samotnú hudbu vrátane „úderov“ hip-hope.

„Prestal som počúvať takú hudbu! Hudba vplýva na vaše emócie. Má spojenie s vašim duchom a s tým, ako sa cítite.“ Bývalý popový spevák ďalej upozorňuje: 

„Satanská a temná hudba je zameraná na naše deti od počiatku, aby ich odlákala od všetkého božského, od všetkej sebakontroly a od všetkej disciplíny. Je to stále divokejšie a divokejšie!“  

Lynch pre Irish Examiner prezradil, že pred svojím obrátením na kresťanstvo ho veľmi zaujímalo to satanské: 

„Poznal som a chápal  duchov … okultnej  a čarodejníckej moci a je to temný a strašný svet. A tak poznajúc tmu som sa rozhodol, že potrebujem svetlo. To je symbolika – a tak som našiel Boha.“   

Diabolské show sa naozaj už stali viac  mainstreamom a sú stále trúfalejšie, ako sa ukazuje v ostatnom desaťročí. Napríklad „nebinárny“ spevák Sam Smith a „transgenderový“ spevák Kim Petras predviedli nehanebné satanské stvárnenie  piesne „Nesvätý“ na Grammy 2023!   

A dokonca sa to uznalo v oficiálnom posudku tejto show:  „Odetí do červenej kože s diabolskými rohami obklopení týčiacimi sa plameňmi obaja speváci vytvorili úžas vzbudzujúcu scénu, sprevádzanú pekelnou hudbou.“

-zg-