Nemecko: „Tichá vražda“ maličkých má byť na 100% ututlaná

Komentár:  Roland Noé

Berlín, 11.4.2024 (kath.net/rn) – Koalícia nemeckej ľavicovej vlády (socialisti, zelení a slobodní) chce tehotné ženy „ešte lepšie chrániť“ pred poradenskými centrami! Preto chce zaviesť tzv. „zákon proti obťažovaniu na chodníku“ ! „Chrániť! To de facto znamená, že ženy, ktoré svoje deti chcú nechať zabiť v materinskom tele, musia byť v tom ešte menej rušené a že pravda o usmrcovaní má byť zamaskovaná.

„Cesta k poradenskému centru sa stáva behom uličkou hanby. To je neprijateľné. Chceme ženy konečne účinne chrániť,“ tvrdila zelená ministerka Lisa Pausová v stredu a prezentovala scenár, aký v Nemecku de facto vôbec neexistuje. Ale s pravdou to politici zelených neberú tak dôkladne – keď chcú presadiť ideológiu. A tak majú byť tiché protesty v okolí do100 metrov od potratovej kliniky zakázané.

Novela zákona tiež stanovuje, že tehotné ženy nesmú byť konfrontované s „nepravdivými tvrdeniami alebo rušivými témami“.  Kto to nedodrží musí zaplatiť 5000 eur pokuty!  

„Rušivé témy“?

Myslia sa tým potratmi rozkúskované detičky! Tejto pravde nemožno vystaviť ženy, ktoré to chcú svojim deťom nechať urobiť. „Tichá vražda“ maličkých detí sa má podľa možnosti na 100 % zamaskovať a kresťanskí demokrati sa na tom očividne chcú podieľať, ako sa zdá!

Podpredsedníčka CDU, Silvia Breherová vyhlásila:

„Je to absolútne výnimočná situácia. Prirodzene, že tehotné ženy musia mať ku klinike neobmedzený prístup!“

Súčasne chce „komisia expertov“ ľavicovej vlády tiež usmrcovanie nenarodených detí vo všeobecnosti zbaviť trestnosti! V praxi by sa aj tak sotva niečo zmenilo. Ale aký je to bizarný signál! Pôrodnosť v Nemecku je na dne, počty potratov sú vysoké, no vedúce strany chcú očividne usmrcovanie nenarodených detí ešte maximalizovať a zdokonaliť.

No na jedno by ženy, ktoré dávajú usmrtiť vlastné dieťa, nemali zabudnúť:

Usmrtenie vlastného dieťaťa zanecháva nesmierne stopy v duši!

Nemecká spisovateľka Karin Strucková pripomenula ľuďom svojou knihou „Vidím svoje dieťa vo sne“ post-abortívny syndróm. Kto nechá zabiť vlastné dieťa, ten s tým bude celý život konfrontovaný a tomu politici, ani médiá nedokážu zabrániť a nemôžu to ani ututlať! V tom sú ženy (a aj muži) celkom sami! P.S. A pastieri v Nemecku? Väčšina k tomu mlčí. Výnimky potvrdzujú pravidlo!

-zg-